Klinik Katalog

Büyük Rus şehirlerinin kendi dermatoloji merkezleri var. Bu kurumlar uygun fiyatlarla kaliteli sağlık hizmetleri sunmaktadır. Lazer tedavisi, radyo dalgası dermacorreksiyonu ve videodermaskopi dahil olmak üzere cilt hastalıklarının tanı ve tedavisinde yenilikçi teknolojiler kullanılmaktadır.

İyi uzmanların mikolog olduğu birçok dermatoloji kliniği vardır. Daha iyi nereye gitmek? Ne tür bir yardım saymaya değer? Aşağıda bu soruların cevaplarını bulacaksınız. Bu arada, cilt hastalıklarını tedavi eden sağlık kurumlarını da listeleyeceğiz.

Bir şehir seç:

doctor_and_nurse

Ücretli veya ücretsiz hastaneler - hangisi daha iyi?

Resepsiyonda Her Rus şehrinde ücretsiz sağlık hizmetleri sunan devlet klinikleri bulunmaktadır. Bir politika sunmak yeterlidir. Ancak ücretli kliniklere yardım için başvuran kişi sayısı her yıl artmaktadır. Bu neden oluyor?

Başlangıç ​​olarak, devlet sağlık kurumlarında verilen hizmetler tamamen özgür değildir. İnvaller ve emekliler bile enjeksiyon, tıbbi muayene ve tedavi için fazladan ödeme yapmak zorundadırlar.

Hepimiz biliyoruz ki genellikle doktorlar küçük bir maaş alırlar. Bazıları, hasta masrafları için pozisyonlarını “telafi” etmeye çalışır, onları hastaneye yatış veya ameliyat için faturalandırır. Diğerleri dürüst çalışmayı deniyorlar, ama hastalara karşı memnuniyetsizliklerini ortadan kaldırıyorlar.

Bu nedenle, daha fazla vatandaşın ücretli kliniklerde yardım aramaları şaşırtıcı değildir. Bu neden oluyor?

 1. Hasta, doktorun sorumluluk derecesini tanımlayan tıbbi kurumla bir sözleşme imzalar.
 2. Adam ne kadar ödediğini ve ne ödediğini bilir. Bütün çekler ve özler ona verilir.
 3. Ücretli hizmetler, hem kaliteli hem de uygulama açısından, ücretsiz hizmetlerden önemli ölçüde farklıdır.

Hizmet türleri

Ayakların mikozu olan birçok insan, bu problemle bağımsız olarak ilgilenmeyi tercih eder. Ancak popüler yöntemlerle tedavi her zaman etkili değildir. Kendi kendine ilaç, çalışan bir forma yol açabilir. Bu nedenle, en yakın dermatoloji kliniğinde nitelikli yardım aramak mantıklıdır.

woman_doctor_01b Uzman, etkilenen bölgeleri inceleyecek, testleri ve uygun tedaviyi yazacaktır. Doktorun tüm tavsiyelerine sıkı sıkıya bağlı kalmak koşuluyla, hastalık 1-2 ay içinde aşılabilir.

Bir dermatologun tipik listesi:

 • Danışma ve ilk muayene.
 • Reçeteli ilaçlar ve hijyen ürünleri.
 • Liken, dermatit tedavisi.
 • Batık çivi elimine edilir.
 • Siğiller ve benlerin lazerle alınması.

Hizmetlerin maliyeti

Koshel Her hasta tedavinin ne kadar tutacağını bilmek ister. Çoğu şehir sakinlerinin ortalama gelirleri vardır. Elit klinikleri hizmet verememektedir. Ödenen tıbbi tesisler bunu biliyor. Bu nedenle, uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmaktadırlar.

Bir dermatoloğun tedavi maliyeti aşağıdaki faktörlere bağlıdır:

 1. Hastalık süresi. Daha önce kliniğe gidersen, o kadar iyi.
 2. Enfeksiyonların uyumluluğu. Uzmanların aynı anda birden fazla hastalığı tedavi etmesi gerekecek ve bu yüzden daha fazla zaman ve ilaç alacaktır.
 3. Olumsuz sonuçların varlığı. İleri olgularda cerrahi tedavi gerekebilir.

Moskova'da dermatologlar için ortalama fiyatlar:

 • Danışma alımı - 800 ruble.
 • Malzeme alımı - 300 ruble.
 • Mantar tedavisi - 1000 ruble.
 • Tümörlerin çıkarılması - 150 ruble.