Kadınlar için Etkili Ardıç Hapları

tabletler Pamukçuk ardıç yanlışlıkla ortak bir hastalık olarak sınıflandırılmaz. Bu bulaşıcı hastalıklara aittir ve Candida mantarları suçtur. Hastalık sadece rahatsızlığa sebep olmakla kalmaz, aynı zamanda çok fazla sorun çıkarır. Ve istatistiklere göre, çoğu için tanıdık.

Doğrudan ilaçlara ve fiyatlara git.

Bu nedenle, hastalıktan nasıl kurtulacağımıza çok fazla ilgi var; Makul bir fiyatla iyi bir ürün seçmek. Bugün çeşitli ilaç firmaları tarafından üretilen geniş ürün yelpazesi arasında, sorunu çabucak çözebilecek birçok ilaç bulunmaktadır:

  • Dışta kullanılan araçlar (her çeşit merhem, krem ​​ve mum vardır);
  • Kadınlar için pamukçuk hapları, en büyük etkiye sahip hastalığı tedavi ederler.

Peki kadınlara ne zaman hap verdiler?

tabletler Bu hastalığın lokal tedavisinin iyi sonuçlar vermesine rağmen, uzmanlar çoğu zaman ucuz ve etkili olan pamuklu tabletlerden hastaları yazar.

  • Bu tür farmasötik maddeler mükemmel bir terapötik etkiye sahiptir. Tedavide kullanımları, genellikle tek bir ilaç alımından sonra bu tür hoş olmayan hastalıkların semptomlarının ortadan kalkmasını garanti eder.
  • Muayeneyi yürüten doktor, pamukçuku tekrarlar. Bazı hastalarda yılda birkaç kez oluşur ve rahatsızlığa neden olur.
  • Bu, hastalığın kronik bir şeklidir.
  • Hastalığın son derece zor formlarını iyileştirmeye yardımcı olurlar.

Hasta, genital organların bazı özelliklerine sahip olduğunda bu tür araçların kullanılması haklıdır. Bu durumda, tedavi kullanımı yerel olarak hariç tutulur.

Pratikte görüldüğü gibi, tabletler kesinlikle herhangi bir şekilde ve yerdeki mantar hastalıklarının tedavisinde kendini kanıtlamışlardır.

Hatırlanması önemlidir: kendi kendine tedavi kesinlikle uygun değildir. Temas hekimleri hastalığın ilk belirtilerinde olmalıdır.

Bu ciddi hastalığın tüm özelliklerini dikkate alarak doğru tedavi rejimini reçeteleyen uzmantır. Hastayı daha iyi kullanacak (lokal ilaç veya oral yoldan alınması gereken).

Doktorun kompleksteki farklı ilaçları kullanması önerilebilir. Sadece doktor ilk bakışta göründüğü gibi, tüm nüansları ve aynı farklılıkları bilir, uyuşturucular.

Tedavinin ne kadar süreceği de doktor tarafından belirlenir. 1-10 gün olabilir. Her insan için ilaç seçimi kesinlikle bireyseldir. Sınavı doktorlar tarafından geçtikten ve bu durumda gerekli tüm testleri geçtikten sonra ortaya çıkar.

Ucuz tedavi mümkün mü?

Koshel Hastalığın hangi formda meydana gelmeyeceği, başarısız olarak tedavi edilmelidir. Doğru, bu tür güçlü ilaçların çoğu, çok erişilebilir değil, oldukça pahalıdır. Kadınların bir sorusu olması şaşırtıcı değil, pamukçuk için ucuz ve etkili haplar var mı? Örnek olarak, bir dizi ilacı getirebilirsiniz, herhangi bir eczanede kolayca bulunabilirler:

Bunlar " Flukonazol " içerir . Bir hap aldığında, hastalıktan kurtulmak oldukça olasıdır (yumuşak bir şekilde ilerlediğinde). Doktor bu ilacı 1 ila 3 ay süre ile reçete edebilir. Altı ay sonra, relapslardan kaçınmak için tedaviyi tekrarlayın. Bu ilaç Candida spp., Trichophyton spp., Cryptococcus, Microsporum spp., Coccidioides immitis, Histoplasma capsulatum'un neden olduğu mikozlara karşı çok etkilidir.

Uzun bir süre boyunca, antisungal hastalıkları olan kadınlarda Nystatin başarıyla kullanılmıştır. En uygun ilaçlara aittir ve kandidiyazın yüzey formlarına karşı mücadelede mükemmel bir araçtır. Eylemi, mantar mikroorganizmalarının yok edilmesini hedeflemektedir.

Seni korusun!

Flucostat, en popüler düşük maliyetli ilaçlardan biridir. Son derece etkili eylemi nispeten az sayıda yan etkilere dayanmaktadır. Sadece bir başlangıç ​​hastalığının tedavisi için değil, aynı zamanda kronik kandidiyazis durumunda de taburcu edilir.

Çok farklı bir doğaya sahip çok sayıda hastalık gibi, pamukçuk da hem pahalı ilaçlarla hem de daha uygun fiyatlı (analoji ile) iyileştirilebilir. Ucuz hapları satın alarak, hastalığın en şiddetli formlarından bile başarılı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Sonuçta, bir eczanede sunulan her ilacın birkaç ticari ismi vardır. Aynı zamanda, Candida mantarlarını inhibe eden sadece yaklaşık on aktif madde vardır.

Aynı Flukonazol , örneğin, çeşitli isimler altında iç piyasada bulunabilir. Üstelik, herkesin en düşük maliyete sahip olduğu ve en pahalı olanı, daha pahalı olan "Diflucan" dır. Büyük farklılığa rağmen, aynı aktif madde bu ilaçların altındadır.

Tabletlerin yelpazesi çeşitli kimyasal yapı çeşitlerine sahiptir. Aynı aktif bileşenlerin bileşiminde ilaca daha fazla ödeme neden.

Antifungal grup Aktif madde Tablet adı
imidazoller izokonazol ovulum
Klotrimazol ( mumlar yaklaşık 20-30 p., Tabletlerde son derece nadirdir) Kanesten
Ketokonazol (120-150r.) Oronazol
Nizoral
Mikozoral
mikonazol Ginezol
polienler
Levorinum Nistatin (20-30 p.)
Levorinum
natamisin pimafutsin
triazoller
Flukonazol (30-50 p.) Diflucan®
itrakonazol Mikosist
Orungal
Flucostat (200 r.)

Not: Pimafucin tabletleri vajinal kandidiyaza karşı etkili değildir, talimatlara bakınız.

Ayrıca bakınız: Ucuz süppozitlerin gözden geçirilmesi

Tabletlerin maliyetinin, maddelerin kendilerinin etkinliğinden, antifungal preparatlarda aktif maddenin hacminden, salımlarının biçimi ve paket başına düşen tablet sayısından etkilendiğini unutmayın.

İlaçların toksisitesi, etki alanları da fiyatı etkiler. Emzirme döneminde hamile kadınları almasına izin verilen antifungal ilaçlarla ilgili olarak, bunların birçoğu nispeten yüksek bir maliyete sahiptir.

Yorum ekle

E-postanız yayınlanmayacak. Zorunlu alanlar işaretlenmiştir *
Yorum, denetlendikten sonra sayfada görünecektir.